Aydos'da Fırsat Zamanı...

Aydos Land konut projesi kampanyalarından haberdar olmak ve avantajlı ön talep fiyatlardan yararlanmak için lütfen formu doldurun.

Size Ulaşalım

Kısaca Konu

Bu formda gönderilen kişisel bilgilerin kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına izin verilir. Mevcut üyeliğin iptali ve verilen bilgilerin silinmesi için lütfen mail @ aydosland.com adresine mail atınız.

Kripton Ajans

Proje Konsepti

Siteye Git

Penceresi doğaya açılan bir evde uyanmak artık hayal değil.
İstanbul’da doğa ile iç içe organik bir yaşamın mümkün olabileceği Aydos Ormanı'na komşu olabileceğiniz hiç aklınıza gelmiş miydi ?
Göz alabildiğince doğa, mis gibi taze oksijenle karışık çam ağaçlarının muhteşem kokusu ve sonsuz huzur...

Aydos Land İstanbul’un sunduğu doğa ile iç içe yaşamınızda kaliteye ve konfora paha biçemeyeceksiniz. Aydos Ormanı'na adımınız kadar yakın 10 bloğun büyük bölümü ortadaki iç avluda bulunan süs göletinin etrafında konumlanmıştır. Bu sayede yeşilin huzur veren etkisinin yanında suyunda ruhunuzu dinlendiren şifa veren etkisini fazlası ile hissedeceksininiz.
Land Cadde Çarşı‘da tüm ihtiyaçlarınız bir adımda kapınızın önünde...
Aydos Land İstanbul’da yaşamızın tüm güzellikleri konforu kapınızın önünde tek bir adımla başlıyor.
Hangimiz tüm ihtiyacımızı bir adımda karşılayabileceğimiz gösterişli mağazaların bulunduğu bir açık çarşı alanından alışveriş yapmayı, yorulduğumuzda bir kahve molası vermek için sevdiğimiz seçkin kafeterya ve restoranlardan birinde dinlenip keyifli zamanlar geçirmeyi istemez ki ?

O zaman sizleri Land Cadde Çarşı'ya bekliyoruz.

Aydos Caddesi üzerinde bölgenin ihtiyaçları gözetilerek özel olarak projelendirilmiş 35 seçkin mağazadan oluşacak LAND CADDE ÇARŞI, yalnızca AYDOS LAND konut projesi sakinlerinin değil, aynı zamanda ticaret ve sosyal hayata katkılarıyla bölge halkınında sosyalleşebileceği, tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği, cazibeli bir alışveriş merkezi olmaya şimdiden aday.
Land Cadde Organik Pazar
Gerçek organik yaşama davetlisiniz.

Sizi, her sabah pencerenizi açtığınızda taze oksijen ve çam ağaçlarının benzersiz kokusu eşliğinde, orman kuşlarının cıvıltıları ile güne merhaba diyeceğiniz organik bir yaşama davet ediyoruz.
Aydos Ormanı’nın içinde bostanlık alanda yetişen organik meyve, sebze ve her türlü organik gıdayı LAND CADDE ORGANİK ile sizlerin damak zevkine sunuyoruz.

Her sabah taze köy yumurtası, günlük taze süt ürünleri, yöresel ev yapımı reçeller, organik meyve ve sebzelere kolaylıkla ulaşabildiğimiz organik bir yaşam sizleri bekliyor.
Spor, Eğlence ve Aktiviteler ile yaşam kalitenizi artırın...
Aydos Land İstanbul’da yaşam kalitenizi artırmak için sayısız imkanlara sahipsiniz. Spor ve eğlenceli aktiviteler yaşamınızın vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.
Dilediğiniz zaman site içi yürüyüş parkurunda temiz oksijeni soluyarak yürüyüş yapabilecek, dilediğiniz zaman ise hemen yanı başınızdaki Aydos Ormanı’nda sevdiklerinizle birlikte doğa yürüyüşü (Trekking) yapabileceksiniz. Kapalı spor salonunda jimnastiğiniz yaparak sporu hayatınızın vazgeçilmezleri arasında sıralayacaksınız. Açık yüzme havuzu, havuz cafe, mini basket sahası, su oyunları, aktivite alanları, çocuk oyun parkları, fitness club, toplantı odaları ve istediğiniz an kullanıma sunulacak zengin sosyal donatı alanları sayesinde yaşamızın konforu ve kalitesi maksimum seviyelere taşınacak...
Rutin aktivitelerden sıkıldınız mı? Hazır olun...
Aydos Ormanı doğal güzelliklerinin yanı sıra doğa sporları ve sıradışı aktivitelere imkan veren, şehir yaşamınızı başka bir boyuta taşıyacağınız benzersiz bir alandır.
Enerjinizi farklı spor dalları ile atmanıza olanak sağlayan Aydos Ormanı’nda dilerseniz bisikletiniz ile ormanda geziye çıkabilir veya koşu yapabilir, dilerseniz Atv veya Paintball ile adrenalin yüklü aktivitelere katılabilirsiniz.

Piknik alanlarında ailenizle huzurlu ve keyifli zamanlar geçirirken Aydos Göleti’nde balık tutarak özlem duyduğunuz yaşama kavuşabilirsiniz.
Kids Land Club; Çocuklarımız için Güvenli Eğlence Alanları
Hayatınızın en değerli varlıkları olan çocuklarınız için herşeyin en güzelini düşündük.
İşte bu yüzden onlar için düşünüp tasarladığımız mini basket sahası, bol aktiviteli oyun alanları, çocuk oyun parkları, su oyunları aktivite alanları içerisinde enerjilerini atarak eğlenceli ve güvenli vakit geçirirlerken gözünüz arkada kalmayacak. Çocuğunuz rahat bir şekilde bisiklete binerken çocuk olmanın ayrıcalığını en güzel şekilde yaşayacak.